משלוח לנק׳ איסוף חינם מעל 199₪ | שליח לבית חינם מעל 299₪ |
משלוח מהיר בין 2-5 ימי עסקים

תקנון

א. מבוא

 1. אתר האינטרנט (herendamen.co.il)) להלן: “האתר”) פועל כחנות מקוונת למכירת תכשיטים.
 2. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידי המשתמש באתר זה, התקנון מהווה חוזה התקשרות מחייב בין המשתמש לבין האתר, לכל דבר ועניין.
 3. על המשתמש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון, כתנאי מקדים להתקשרות בין הצדדים.
 4. גלישה באתר ו/או רכישת מוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו, מהווה את הסכמת המשתמש לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון.
 5. הניסוח בלשון זכר הינו מטעמי נוחות בלבד והוא מתייחס לשני המינים.
 6. באם המזמין לא התנגד רואים אותו כמי שהסכים לקבל הודעות על מבצעים.

ב. תנאים ואופן הזמנת ומכירת המוצרים

 1. משתמש רשאי לבצע הזמנות ורכישות באתר הוא מי שממלא במצטבר אחר התנאים להלן: להיות בן 18 ומעלה, בעל תעודת זהות ישראלית או דרכון זר תקפים או תאגיד המאוגד והרשום כדין בישראל, בעל כרטיס אשראי ישראלי או בינלאומי תקף, שהונפק בישראל ע”י אחת מחברות כרטיסי האשראי וכן בעל תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט ובעל כתובת בישראל.
 2. על אחריות המשתמש להזין פרטי מען וכרטיס אשראי מפורטים ותקינים. העסק ו/או מי מטעמה לא יישאו באחריות בגין הפקות אשר לא יגיעו לידי המזמין מסיבה אשר אינה תלויה בעסק ו/או מי מהפועלים עבורה, לרבות פרטי מען ו/או כרטיס אשראי שגויים.
 3. כל המחירים באתר כוללים מע”מ כחוק.
 4. המחירים באתר נגזרים ממחירון 3/21.
 5. על המשתמש להקליד פרטים בסיסיים כפי שיופיעו בדף ההרשמה כגון: שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מס’ טלפון, מספר כרטיס אשראי וכד’. הקשת כל הפרטים מהווה תנאי מוקדם לביצוע המכירה, לאחר מילוי כל הפרטים הופך המשתמש ל”מבצע פעולה”. לשם הבטחת ביצוע ההזמנה במהירות, ביעילות וללא תקלות יש להקפיד על מסירת כל הפרטים במדויק.
 6. במכירה רשאי כל משתמש לבחור ולמסור את פרטי כרטיס האשראי באתר עצמו או באמצעות השארת הפרטים במענה הטלפוני של העסק.
 7. מיד לאחר ביצוע ההזמנה תתבצע בדיקה של פרטי כרטיס האשראי ועם אישור ההזמנה ע”י חברות כרטיסי האשראי, תשלח הודעה מתאימה ללקוח לפיה העסקה אושרה. השלמת תהליך המכירה מותנה באישור ואימות העסקה בטלפון ו/או באמצעות דואר אלקטרוני של המשתמש תוך 48 שעות ממועד ביצוע ההזמנה.
 8. פרטי המשתמש כפי שהוזנו בדף ההרשמה וכן רישום העסקה במערכת האתר יהוו ראיה חלוטה לנכונות הפעולות.
 9. מסירת פרטים אישיים כוזבים הקשורים בתהליך הרכישה הינה עבירה פלילית ועוולה אזרחית, והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים כחוק.
 10. במקרה בו לא אושרה העסקה ע”י חברות האשראי יקבל מבצע הפעולה הודעה מתאימה ולפיה יידרש ליצור קשר טלפוני עם שרות הלקוחות של העסק לצורך הסדרת אישור העסקה עם חברות האשראי. מניין ספירת הימים למשלוח יחול ממועד אישור העסקה ע”י חברות האשראי. על המשתמש לפעול להסדרת אישור העסקה תוך 7 ימי עסקים ממועד קבלת ההודעה על אי אישור העסקה ע”י חברות האשראי, אי הסדרה תחשב לעסקה מבוטלת.

ד. אספקת המוצרים ומדיניות משלוחים

 1. אספקת המוצר ו/או השירות הנרכשים באתר ישלחו לכתובת כפי שהוקלדה בדף ההרשמה, תוך המועד הנקוב בדף המכירה של המוצר, אלא אם צוין מפורשות אחרת, וזאת בכפוף לתשלום מלא באמצעות כרטיס האשראי.
 2. האתר לא יהיה אחראי לאיחור בביצוע אספקת המוצר שנבעו ממקרים כגון כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצבי חרום, נזקי טבע, שביתה אצל ספקים של שירותים או סחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת המוצרים או כל סיבה שאינן בשליטת העסק. המשתמש ו/או מי מטעמו ו/או צד שלישי לא יחייב את העסק, ומוותרים בזאת על כל טענה ו/או תביעה בשל כך.
 3. זמני אספקת המוצרים ו/או השירותים כפי שאלה מצוינים בדף המכירה כוללים רק ימי עסקים קרי, ימים א-ה לא כולל שישי שבת , ערבי חג וימי חג.
 4. התכשיטים הנמכרים באתר נארזים תחילה בצורה יפה ובטוחה ומובלים ע”י חברת שליחויות חיצונית ישירות לכתובת שהלקוח ציין בהזמנה.
 5. חברת השליחויות תיצור קשר עם הלקוח על מועד הגעת המשלוח באמצעות הודעת SMS אם הרוכש אינו ימצא ביעד בעת המסירה תושאר לו הודעה לתיאום מועד מסירה אחר. אם הרוכש אינו צפוי להימצא במען במועד המסירה הצפוי, ימסור מען מקום העבודה שלו או של מכר שנמצא בבית שיוכל לקבל את המשלוח עבורו. שינוי כתובת לאחר ביצוע ההזמנה כרוך בתוספת תשלום 25 ש”ח.
 6. אספקה לכל חלקי הארץ תוך 1-5 ימי עסקים, למעט אם צוין אחרת במועד ההזמנה ולמעט סיבות שאינן באחריות הספק כמו כוח עליון, סגר וכו’, לא כולל שישי שבת, ערבי חג וימי חג. האספקה מתבצעת בשעות היום. יום העסקים מסתיים בשעה 16:00.
 7. דמי המשלוח ישולמו יחד עם התשלום בגין המוצר. במכירה בתשלומים, ייגבו דמי המשלוח בתשלום הראשון.
 8. הלקוח יהיה רשאי לאסוף את המוצר ישירות באיסוף עצמי וזאת בתיאום מראש באשר למקום ומועד האיסוף. במקרה של איסוף עצמי ע”י הלקוח מאחד הסניפים לא יגבו דמי משלוח.

ה. מדיניות החזרת טובין ו/או ביטול עסקה

 1. תכשיטים עם חריטה המוצעים באתר הינם אישיים למשתמש בהתאם לדרישותיו הספציפיות האישיות ואינם ניתנים לשימוש ו/או העברה על ידי גורם אחר. לפיכך, המשתמש מודע ומסכים כי במידה והטובין נעשה בהזמנה אישית כגון חריטה, התאמת גודל, שילוב ועיצוב על פי דרישה אזי הטובין שיוצרו במיוחד לפי הזמנתו לא ינתן לבטל עסקה זאת או להחליף תכשיט זה, בהתאם להגדרה המופיעה בחוק הגנת הצרכן, התשמ”א 1981.
 2. בביטול הזמנה לפי הכללים לעיל, לא יחויב הלקוח אלא בדמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר המוצר או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מבניהם או קרדיט באתר במחיר מלא של המוצרים. החזר כספי על המוצר יינתן אך לא על דמי המשלוח (מחיר הפריט באתר אינו מגלם דמי משלוח). ההחזר הכספי יינתן במידה ובפריט לא נעשה שימוש או שאינו נפגם(הורדת התווית מהתכשיט מהווה עדות לשימוש בתכשיט). ההחזר הכספי יעובד תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט, אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה.

ביטול עסקה, לאחר משלוח, ניתן לעשות עד 14  יום מיום קבלת המוצר ובהודעה מראש לכתובת הדואר האלקטרוני [email protected] .

 1. הזכות לביטול עסקה מותנית בכך שהמוצר יוחזר על ידי המשתמש לאחד מסניפי הרשת (קניון איילון ברמת גן, קניון הזהב בראשון לציון) או לכתובת קרליבך 4א תל-אביב –משלוח דואר בלבד באריזתו המקורית ומבלי שנפל במוצר כל פגם ולא נעשה בו שימוש (הורדת התווית מהתכשיט מהווה עדות לשימוש בתכשיט). אין באמור כדי לפגוע בזכותה של הנהלת האתר לפעול לקבלת כל סעד אחר לו זכאית על פי כל דין. יובהר כי הנהלת האתר אינה אחראית לאובדן ו/או פגם שנפל במהלך משלוח המוצר. האחריות על החזרת המוצר תחול על המשתמש בלבד.
 2. למרות האמור לעיל, מוצרים לגביהם צוין באתר שאינם ניתנים להחזרה, לא תתאפשר החזרה כאמור. מוצרים אלה כוללים מוצרים בהתאמה והזמנה אישית ו\או מוצרים שעלותם מתחת ל50 ₪ .
 3. במקרה ותתקבל תלונה על מוצר פגום, יכריע העסק והכרעתו תחייב את הלקוח. בחינת תקינותו של המוצר תבוצע על ידי שירות הלקוחות של העסק אליו יעביר הלקוח את המוצר. במקרים בו יכריע העסק כי אכן מדובר במוצר פגום, העסק ישלח מוצר מחדש ו\או בהחלטת העסק מוצר אחר ותספק ללקוח מוצר שאינו פגום. לא יינתנו זיכויים כספיים ולא תוחזר התמורה ששולמה.
 4. למען הסר ספק, בכל מקרה שבו המוצר יפגע ו/או ייפגם במהלך המשלוח למשתמש, העסק ידאג לתקן ו/או להחליף את המוצר בהתאם לשיקול דעתו הבלעדית. בכל מקרה לא יישא העסק באחריות כלשהי והמשתמש פוטר את העסק בגין כל פגם ו/או נזק מעבר לאמור לרבות נזקים ישירים ו/או עקיפים.

ו. הגבלת אחריות

 1. אם לא צוין במפורש אחרת בטופס ההזמנה האחריות לתכשיטי כסף הינה ל12 חודשים בלבד.
 2. האחריות הינה על שיבוץ אבנים(נפילת אבנים), ניקוי התכשיט במידה ויש שינוי צבע וכל עוד נעשה שימוש סביר בתכשיט ולפי הוראות השימוש.
 3. האחריות אינה מכסה מקרים של תכשיט שבור\קרוע\שרוט.
 4. אם לא צוין במפורש אחרת בטופס ההזמנה האחריות על ציפוי זהב או רוז גולד הינה ל6 חודשים בלבד.
 5. אם לא צוין במפורש אחרת בטופס ההזמנה האחריות על ציפוי שחור הינה ל3 חודשים בלבד, האחריות ניתנת על החלק החיצוני בלבד (קרי לא החלק שבא במגע עם העור), לא מובטח בציפוי מחדש גוון שחור זהה.
 6. האחריות תקפה בתנאי שהתכשיט תוחזק ברמה סבירה והגיונית.
 7. האחריות אינה תקפה אם התכשיט תוקן בידי גורם אחר.
 8. התכשיטים עמידים במים, אולם אין לטבול אותם בבריכה, ים, ג’קוזי, שטיפת כלים או חומרי ניקוי.
 9. האחריות תקפה אך ורק למוצרים בחשבונית שעלותם מעל 50 ₪.
 10. תיקון ציפוי של תכשיט הינו עד 21 ימי עסקים.
 11. תיקון תכשיט (במסגרת האחריות הניתנת) הינו תוך 14 ימי עסקים.
 12. כל שליחה או החזרה של תכשיט אל\מ תיקון הינה על חשבון הלקוח. ניתן להשאיר ולאסוף תכשיטים מתיקון בסניפים ללא עלות שילוח.
 13. תיקון שלא כחלק מהאחריות שהרשת נותנת על תכשיט- יינתן שירות תיקון רק במידה וניתן לתקן את התכשיט ויגבה מחיר מסובסד לתיקון מראש.

ז. אבטחת מידע

 1. עפ”י דרישת חברות כרטיסי האשראי, העסקאות באתר מאובטחות בטכנולוגייתPCI DSS level-1   הכי מתקדמת. בטכנולוגיה זו המידע בדבר פרטי החיוב של הרוכש מוצפן ונמחק מיד לאחר הרכישה. קישור ישיר לפרטים נוספים בדבר התקן( http://www.tranzila.com/PCI-certificate.html) .
 2. העסקאות נעשות תוך שמירה על פרטיות מלאה וחשאיות של הנתונים. הנתונים המועלים לאתר על ידי המשתמשים ומשמשים את האתר לצורך מתן שירות ללקוח בלבד. האתר אינו מאפשר שימוש בנתונים אלו למשתמשים אחרים ואינו מעביר לצד שלישי כלשהו, למעט במקרים בהם בעל הזכויות באותם נתונים מעניק לאתר את הסכמתו המפורשת והמוקדמת לכך. העברת הנתונים האישיים אל האתר מתבצעת באמצעות פרוטוקול אבטחה SSL המקודד את הפרטים האישיים בדרכם ממחשב המשתמש אל האתר.
 3. עם זאת, ולאור העובדה כי מדובר באתר המחובר לרשת האינטרנט לא ניתן להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשבי העסק, ולכן ניתנת למשתמש האופציה לרכוש שירותים בטלפון או בהגעה פיזית למשרדי העסק. למען הסר ספק, העסק והאתר לא יהיו אחראים לפיצוי המשתמש באם יחשפו פרטיו בעקבות חדירה לא מורשית של גורם כלשהו לאתר, על אף אמצעי האבטחה המופעלים על ידי העסק והאתר.

ח. עדכונים ושינויים

 1. בכל עת העסק רשאי לבצע שינויים ו/או עדכונים בתנאי השימוש. בשימושכם באתר הנכם מסכימים בזאת להיות כפופים לכל האמור בתנאי השימוש בכל עת, ועליכם לחזור ולהתעדכן בדבר השינויים שיבוצעו בתנאי השימוש.
 2. העסק שומר לעצמו את הזכות הבלעדית לעשות כל שינוי באתר בכל עת ומכל סיבה, בלי כל הודעה מראש ובלי כל אחריות מצדו. כאמור, הזכות לשנות ו/או להוסיף ו/או להשמיט כל חומר מהחומרים המפורסמים באתר, לעצבו מחדש, להחליפו.

ט. פרטי העסק:

“הרן אנד דאמן” ע.מ. 300368636

שירות לקוחות: ימים א-ה, בין השעות 10:00-17:00

טלפון: 054-8750509

דוא”ל: [email protected]

דילוג לתוכן